Data wpisu: 30 lis 2013 W dziale: Bez kategorii | Nie posiada komentarzy
kiermasz

Moi drodzy bracia i siostry, mieszkańcy Mrągowa i okolic, przypadkowy przechodniu i Ty sąsiedzie…

Zbliża się oto niezwykły czas Świąt Bożego Narodzenia.
Jak co roku, wraz z pierwszymi opadami śniegu, świątecznymi reklamami w TV i nieśmiertelnym utworem grupy WHAM! wkrótce i Ty pomyślisz cieplej o swoich bliskich.

Gwarantuje Ci to pomimo minusowej temperatury za oknem, że w ten magiczny, przedświąteczny czas nawet najbardziej zielony Grinch poczuje, że w jego sercu miękną lody, kruszą się dawno chowane urazy, wszelkie waśnie odchodzą w dal… To wtedy właśnie, w otaczającej Cię zewsząd sklepowej nagonce i Ty zapragniesz podarować wszystkim tym osobom, które darzysz szczególnym uczuciem – wyjątkowy prezent.

Dlatego, aby spełnić Twoje niewypowiedziane jeszcze życzenie, wspólnie z moimi zdolnymi koleżankami rozpoczynamy cykl SOBOTNICH KIERMASZY na których będziesz mógł nabyć naprawdę, ale to naprawdę (przez duże N) oryginalne prezenty.

Urocze wnętrze pracowni artystycznej „TRUFLA” zachwyci Cię różnorodnym asortymentem. Dzięki wielu zdolnym osobom właśnie tu możesz nabyć: ceramikę, witraż, rzeźbę, malarstwo, a przede wszystkim masę ręcznie wykonanych ozdób i dekoracji świątecznych.

A jeżeli sam także tworzysz i chciałbyś wypuścić w świat swoją twórczość- zapraszamy do kontaktu: bohoceramika@wp.pl / kata.miklasz@gmail.com

JUŻ 7 GRUDNIA 2013 ruszamy z pierwszym PRZEDŚWIĄTECZNYM KIERMASZEM. Kolejne odbędą się 14.XII.2013 oraz 21.XII.2013r.

Pracownia artystyczna „Trufla” zaprasza do zwiedzania jej wnętrzności od godziny 11.00 do 18.00 na UL. CHOPINA 7 w Mrągowie.

Boho ukochiwuje przedświątecznie i gorrrrąco zaprasza! ♥ ——-> http://www.youtube.com/watch?v=E8gmARGvPlI

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>