Data wpisu: 4 wrz 2013 W dziale: Bez kategorii | Ma 2 komentarzy
Bez tytułu

Od jakiegoś już czasu prezentuję swoje wypieki, a także wszelką ceramiczną działalność na Facebooku. To tam zamieszczane są wszystkie informacje o  przeszłych, aktualnych oraz nadchodzących projektach.

W ALBUMACH znajdują się zdjęcia wykonanych prac a także fotorelacje z wszelkiego rodzaju eventów. Osoby uczestniczące w warsztatach ceramicznych mogą z powodzeniem odnaleźć siebie na zdjęciach, ponieważ każde Nasze spotkanie jest dodatkowo uwiecznione.

ZAKŁADKA WYDARZENIA prezentuje te wydarzenia, którymi Boho jest niezmiernie zainteresowane i pragnie zazwyczaj osobiście zabrać w nich czynny udział lub zachęca gorąco do uczestnictwa inne osoby. Nierzadko promuje się w tym miejscu własne projekty – Boho jest często inicjatorem ceramicznych przedsięwzięć.

Dlatego, by być na bieżąco idź śmiało TU —–> https://www.facebook.com/BohoCeramika

Zapraszam serdecznie do ‘PoLubienia’ <3

Boho!

 

2 Odpowiedzi dla Dołącz do Boho na Facebook’u :)

  1. misiekh1 napisał:

    Szkoda, że uciekasz na FB. :( Ja FB nie posiadam, za to subskrybuje Twojego RSS’a i regularnie odwiedzam Twoją stronę. Mam nadzieję, że będziesz dodawała to samo zarówna na swoją stronę jaki i na FB.

    • mirela napisał:

      Dziękuję Miśku, że jesteś ze mną! :) Materiału jest sporo, zwłaszcza w sezonie dużo się dzieje jeżeli chodzi o różne wydarzenia i przedsięwzięcia… Ale galerię postaram się uzupełnić rzecz jasna jak najszybciej i tchnąć w końcu odrobinę życia w stronę, byś nadal chętnie do mnie zaglądała :) Pozdrawiam całą Trójeczkę! <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>