Data wpisu: 24 sty 2013 W dziale: Bez kategorii | Nie posiada komentarzy
450 firmowe

Eksperymentalnie, zachęcona namową innych osób parających się tą niezwykłą dziedziną, postanowiłam kliknąć i wysłać informację o Boho w świat :)

Mając w zanadrzu całe 8 minut udało mi się zakotwiczyć Boho w corocznym konkursie na Bloga Roku 2012.

Przeglądałam inne blogi i stronki. Niektóre z nich są naprawdę (!) fantastyczne, niezwykle ciekawe i wciągajace. Większość ekstramalnie inspirująca i zachęcająca do tego, aby przyjżeć się sobie i wydobyć na powierzchnię dużo pozytywnych aspektów. Gorąco zachęcam do lektury.

Tak więc kończąc już ową notkę, gwoli jasności, pragnę ponformować, że nieśmiało „staję w szranki” w tegorocznym konkursie na BlogaRoku2012.

Uważam, że może to być dla mnie bardzo rozwijajace, pobudzające doświadczenie, które być może zaowocuje już w przyszłym roku. Uważam także, że kiedy pojawia się jakakolwiek okazja do twórczego evolutio, siłą rzeczy, nie warto się jej przeciwstawiać :)

Merci.

 

m.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>